Благодарность от пациентов!

Дәрігер - бұл күрделі және көп қырлы, науқасқа шын жүректен жанашыр адамдарға лайықты мамандық. Біздің пациенттеріміздің алғысы - емдеу сапасының негізгі көрсеткіші болып табылады! Мамандардың науқастарға мұқият қарап, өз жұмыстарын адал орындап, пациенттерден алғыс алып жүргендері қатты қуантады және үміттендіреді! #12 ҚЕ пациенті Темирова Зарифа Аманжоловнага дәрігерлер жұмысын жоғары бағалағаны үшін алғысымыз шексіз.
Бүгін емхананың бас дәрігері Т. Абилдаева учаскелік дәрігер Канапия Айзада Алмасовнаға, дәрігер – невропатолог Шойбекова Асем Ахметовнаға, медбике Усен Назерке Бақытқызына алғыс хаттар табыстап, жұмыстарына табыс, амандық және дендеріне саулық тіледі!

Врач – это профессия сложная и многогранная, подходящая для тех, кто искренне сопереживает больным. Благодарность от наших пациентов - основной показатель качества лечения! Очень радует и обнадеживает, что специалисты внимательно относятся к больным, добросовестно выполняют свою работу и получают благодарность от пациентов! Благодарим нашу пациентку Темирову Зарифу Аманжоловну за высокую оценку работы наших сотрудников.
Сегодня главный врач ГП №12 Абилдаева Т.Р. вручила участковому врачу Канапия Айзаде Алмасовне, врачу невропатологу Шойбековой Асем Ахметовне, мед.сестре Усен Назерке Бакыткызы благодарственные письма, пожелала дальнейших успехов в работе, благополучия и здоровья !