КГП на ПХВ «Городская поликлиника № 12» УОЗ г. Алматы приглашает получить вакцину «Гриппол+»

ДДСҰ мәліметтері бойынша жыл сайынғы маусымдық тұмау эпидемиясы бүкіл әлемде 3-5 миллион ауыр ауруға және 250000-500000 өлімге әкеледі. Тұмау қант диабеті, жүрек-тамыр, бронх-өкпелік және басқа да созылмалы аурулары бар науқастарда асқынулардың дамуын тудырады. Алматы қ. ҚДСБ ШЖҚ "№ 12 қалалық емхана" КМК (бұдан әрі – №12 қалалық емхана) тіркелген халықты "Гриппол+"вакцинасын алуға шақырады.
"Гриппол +" вакцинасы тұмау вакциналарының заманауи сапа стандарттарына сәйкес келеді: құрамында консерванттар мен антибиотиктер жоқ, атравматикалық инемен жеке шприц-дозада шығарылады, халықаралық стандарттар бойынша шығарылады.
Вакцинаны №12 қалалық емхананың келесі мекенжайлары бойынша ала аласыздар:

- Попов көшесі, 23. № 125 кабинет
- Бұқар жырау көшесі, 47. № 204 кабинет
- Байсейітова к-сі, 40. № 21 кабинет

По данным ВОЗ ежегодные эпидемии сезонного гриппа приводят к 3-5 миллионам случаев тяжелой болезни и 250000-500000 случаев смерти во всем мире. Грипп провоцирует развитие осложнений у пациентов с сахарным диабетом, сердечно сосудистыми, бронхолегочными и другими хроническими заболеваниями. КГП на ПХВ «Городская поликлиника № 12» УОЗ г. Алматы (далее – ГП №12), приглашает прикрепленное наше население, получить вакцину «Гриппол+».
Вакцина «Гриппол+» соответствует современным стандартам качества гриппозных вакцин: не содержит консервантов и антибиотиков, выпускается в индивидуальной шприц-дозе с атравматичной иглой, производится по международным стандартам.

Получить вакцину можно по следующим адресам ГП №12:

- ул. Попова, 23. Кабинет № 125
- ул. Бухар жырау,47. Кабинет №204